מעגלים מודפסים – PCB

מעגלים  מודפסים – PCB

מעגל מודפס  הוא לוח שעליו מונחים רכיבים אלקטרונים היוצרים מעגל חשמלי.

רותל הנדסת מוצר מייצרת מעגלים מודפסים ומכלולים אלקטרוניים בסטנדרטים גבוהים של איכות הייצור וההרכבה. רותל הנדסת מוצר מספקת שירותי FULL TURNKEY  למוצרים מוגמרים. אנו מייצרים מעגלים מודפסים בכמויות קטנות (דגמים) ויצור סידרתי.

הלקוחות של רותל הנדסת מוצר נהנים מרמת איכות גבוהה, מועדי אספקה מהירים ושירות צמוד לאורך כל שלביי הפרויקט. רותל היא חברה ותיקה ועשירת ניסיון. המומחיות שלנו בייצור ובהרכבת מעגלים מודפסים מאפשר לנו לשמור על רמת מחיר הוגנת ותחרותית.

יצור מעגלים מודפסים ברמת איכות גבוהה והרכבה המשלבת שיקולים הנדסיים ותמחירים תאפשר לך, הלקוח, להעמיד את המוצר שלך בחזית הטכנולוגיה. אנו ברותל הנדסת מוצר מחכים לך ולמוצר שלך.

חייג אלינו 09-7441110

 


מידע נוסף על מעגלים מודפסים הרכבה אלקטרונית

הרכבה אלקטרונית (ידנית או אוטומטית), מתבצעת על גבי מעגלים מודפסים ושמה המקצועי הינו טכנולוגית השמה משטחית. לא רבים מבינים כיצד פועלת הרכבה אלקטרונית ולשם כך בחרנו לנקוט במספר עובדות.

  • רכיבים החשמליים מולחמים אל המשטחים המוליכים (פד) הקיימים במעגלים מודפסים.
  • פד הוא משטח מתכתי קטן ועליו מלחימים את הרכיבים החשמליים (בשיטת ה- SMT)
  • הפד מאפשר את החיבור הפיזי של הרכיב אל המעגל
  • הפד מאפשר את החיבור החשמלי של הרכיב אל המוליך (שבתוך המעגל המודפס)
  • את הפדים מורחים במשחת הלחמה (עוד לפני הרכבת הרכיב החשמלי)
  • את הרכיב החשמלי מזינים למכונת ההרכבה על ידי מחסנית בהתאמה
  • כל רכיב נשלף מהמחסנית אל המקום הייעודי לו במעגל המודפס
  • הרכיב מולחם אל הלוח המודפס
  • הרכיב מתקבע למעגל המודפס

הרכבה אלקטרונית דורשת תהליך עבודה מתוחכם ומקצועי, המתבצע על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחומם.

מעגלים מודפסים

מעגל מודפס הינו כרטיס גמיש או קשיח המשמש כפלטפורמה לרכיבים האלקטרונים ויחד הם מהווים את המעגל האלקטרוני הנדרש. מעגלים מודפסים ייצור ופיתוח נתמכים על פסי נחושת מודפסים אשר מאפשרים את החיבור החשמלי בין כל המודולים המוצבים על גביו.

הרכבה אלקטרונית מתבצעת על גבי המעגלים והיא כשלעצמה דורשת מיומנות גבוהה ויכולת עבודה עם חלקים מזעריים. חומר הגלם ממנו מייצרים את המעגלים המודפסים הינו חומר מבודד ובהתאם לאיכות הנדרשת נבחרים חומרי הגלם.

הרכבת רכיבים חשמליים מאפשרת ליהנות מיתרונות רבים ומגוונים בין היתר: לרכיבים משקל פיזי קל, רכיב קטן, אין צורך לקדוח חורים במעגלים המודפסים, ההרכבה פשוטה, ניתן לייצר בכמות גדולה או קטנה ובפרק זמן קצר, הרכיבים מתקבעים מעל הפדים, הסיכוי לביצוע טעויות הוא נמוך, ניתן להרכיב את הרכיבים בשני צידי המעגל, לרכיבים עמידות לתזוזות ורעידות, הרכיב זול יחסית ועוד.

רותל הנדסת מוצר הוקמה ב – 1992 כבית תכנון המציע תחת קורת גג אחת שרותי פיתוח,עיצוב,תכנון וייצור בסין מוצרים מותאמי לקוח, תוך התמקדות בזיווד אלקטרוני בפלסטיקה ומתכת.